Na začátek bych měl asi uvést něco o sobě. Tak tedy: je mi 55 let a říkají mi Kafíčko. Mezi moje záliby patří příroda v každé podobě, country muzika - mým nástrojem je kontrabas, a také tramping, i když už to dávno není, co to bývalo. Při dnešních cenách železniční dopravy leckdo raději sáhne po volantu, a taky člověk s přibývajícími léty trochu zpohodlní. Mimochodem, z vandrů vlastně pochází moje přezdívka.
   Mým velkým koníčkem je počítač, takový žrout času. Zkouším na něm dělat všechno možné i nemožné, snad kromě programování, ale kdo ví, co bude. Do věčných lovišť se ještě nechystám. Snažím se tvořit internetové stránky (viz tyto), rád si hraju s grafikou. Trochu se zabývám překladem programů z angličtiny. Na tuto aktivitu bych však potřeboval mnohem víc volného času, než ve skutečnosti mám, ale o tom si přečtěte více na stránce Češtiny.
   Protože mě moje zaměstnání dost fyzicky vyčerpává, hledal jsem vhodný způsob relaxace, kterým se stalo fotografování. Asi rok jsem se učil s fotoaparátem Sony DSC-H1 a v současné době se snažím zvládnout digitální zrcadlovku Canon EOS 400D Digital. Některé moje fotografie můžete vidět na stránce Tapety, kde je pro Vás několik snímků k použití jako pozadí pro Váš desktop. Zde budu postupně doplňovat další, a doufám, že i lepší snímky.

    

Pro zpestření stránky přidávám svoje foto

Já jsem ten vlevo!


O mně   Češtiny   Akordy   Vtipy   Unie   Tapety   Odkazy


All rights reserved   © Kaficko 2002 - 2008